Kalender

Stages georganiseerd door de VJJF

Hier kan je browsen doorheen alle verschillende stages die de VJJF aanbiedt. In het kiezen van stages bent u volledig vrij.
Ben je van plan om naar een stage te gaan verwittig dan de trainers. Misschien komen we wel financieel tussen.

Filter op:
Maand: Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
Mei 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 2610:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Shodan Shiken Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptPas
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu: Thema: Bunkai hogere Kata4 ptAct
Wo 2919:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Aiki Nage-Randori2 ptAct

Juni 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 209:30-12:00Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 210:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 213:00 - ???De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Shodan Shiken RyuKyu Karate Jutsu2 ptPas
Zo 214:00-17:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Do 610:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata/kata EV (1u) + Master Class (1u)4 ptAct
Za 819:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Worpen4 ptAct
Do 1319:00-21:00Torikago Dojo, salle de sport de l'école maternel
Chemin des Récréations
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve België
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Za 1510:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1610:00-11:30
6637 Fauvillers
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1610:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu4 ptAct
Za 22
Southend-On-Sea/Engeland
Stage Yoshimi Jiu-Jitsu: te Southend-On-Sea4 ptAct
Zo 2310:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Shodan Shiken Asahi Ryu JuJutsu2 ptPas
Zo 2310:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu: Thema: stok- en mestechnieken (vervolg)2 ptAct
Wo 2619:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Henka Waza2 ptAct
Za 2912:30-14:30De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining RyuKyu kobujutsu4 ptAct
Zo 3009:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 3010:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 22
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct

Juli 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 609:30-12:00Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Shodan Shiken Kamawan Karate Jutsu2 ptAct
Do 1111:00-17:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Stage Aikijujutsu Yoseikan:
Internationale Zomerstage

3-daagse stage: 11, 12 en 13 juli. Meer info volgt.
5 ptAct
Do 1111:00-17:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 1
2381 Weelde (Ravels)
Stage Aikijujutsu Yoseikan:
Summer Seminar Belgium 11-13 juli

Aikido - Aikijujutsu Kobukai / International Budo | Zie onderstaande affiche voor de lesgevers en deelnametarieven:

- Affiche
5 ptAct

Augustus 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 1710:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct

September 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 810:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Dangraadtraining Ito-Okita4 ptAct
Za 1410:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1413:00-15:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Shodan Shiken2 ptAct
Za 2110:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys1 ptPas
Za 2113:00-15:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 1 - verplicht voor alle kandidaten 1ste dan - inschrijven op almira@vjjf.be - Docent Thomas Thys1 ptPas
Za 2115:00-17:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 - verplicht voor alle kandidaten 2de dan - inschrijven op almira@vjjf.be - Docent Thomas Thys1 ptPas
Wo 2519:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Shodan2 ptAct
Do 2619:30 - ???Baanakkerweg 22
3060 Bertem
Provcomité Vlaams-Brabant/Brussel0.5 ptPas
Zo 2908:30-13:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Kadervorming: Aanvangsdag VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu - inschrijven verplicht via deze link: https://docs.google.com/forms/d/1ImETOQyZ0pquxb8vN35oe4IgSpXMY6WXyFfqswNtACc/edit 29 sept - 6 okt - 10 nov en 17 nov2 ptAct

Oktober 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 610:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Shodan Shiken Ito-Okita2 ptPas
Za 12
Stage Kiyoi Jiu-Jitsu:
Internationale stage 15 jaar Ikiji Ryu Antwerpen.

Meer info volgt.
4 ptAct
Za 1210:00-12:00Syntra Leuven - lokaal 8L105
Geldenaaksebaan 327
3001 Leuven
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys1 ptPas
Wo 1619:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Karate4 ptAct
Za 1910:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1914:00-16:00B.L. Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Kadervorming: Uw ju-jitsuclub en de vzw-wetgeving - Docent Thomas Thys1 ptPas
Zo 2013:00-16:00Segawa Dojo, sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 2
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu: = vanaf 1e Kyu2 ptAct
Ma 2120:00-22:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu4 ptAct
Wo 2319:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan2 ptAct
Za 26Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Competitie Nationaal: Flanders Cup - Groundfight en Random Attacksnvt

November 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Ma 419:00-21:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 1
2381 Weelde (Ravels)
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 | verplicht te volgen voor kandidaten 2de dan.

Inschrijven bij Almira op almira@vjjf.be. - Docent Werner Wouters
1 ptPas
Za 914:00 - ???Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
Federale jeugdstage: JEUGDSPORTWEEKEND 2019 / MALLE
van zaterdag 9 november (14u) t.e.m. maandag 11 november (14u)
nvt
Zo 1010:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Zo 1010:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu4 ptAct
Za 1610:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 2410:00-16:00Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Shodan Shiken Tai Jutsu Prof Pieters: Gedeeltelijke Shodan Shiken 3de Dan (voor Shodan Shiken 2020)2 ptPas
Zo 2410:00-12:30Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Federale jeugdstage:
9e Open Sinterklaasstage van ProvCom Antwerpen.

Meer info volgt.
nvt
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Sandan2 ptAct

December 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Wo 1119:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Klemtechniek4 ptAct
Za 1410:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct