Kalender

Stages georganiseerd door de VJJF

Hier kan je browsen doorheen alle verschillende stages die de VJJF aanbiedt. In het kiezen van stages bent u volledig vrij.
Ben je van plan om naar een stage te gaan verwittig dan de trainers. Misschien komen we wel financieel tussen.

Filter op:
Maand: Jaar: Provincie:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
December 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 809:30-12:30Centra Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112
8310 Brugge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (2u) + Goshin & Kime no kata (1u)4 ptAct
Zo 809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stijltechnische Training Tai Jutsu Prof Pieters: Open voor andere stijlen. unformatisering vd de kyugraden.4 ptAct
Zo 810:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 811:00 - ???DOJO - SPORTHAL SNEPPENBOS
Vremdesteenweg 240
2530 Boechout
Kadervorming: Toelatingsproef VTS Initiator Inschrijvingsformulier
nvt
Ma 919:00-21:00Rue du College 3
1348 Louvain-la-Neuve
Dangraadtraining Sin Ryu: Stijltechnische Training - voor iedereen toegankelijk1 ptAct
Ma 921:00 - ???Sinbad (Turnzaal boven zwembad)
Parklaan 117
9100 Sint-Niklaas
Kadervorming: Toelatingsproef VTS Initiator Inschrijvingsformulier
nvt
Wo 1119:30-21:30Kortrijkstraat 95
8560 Wevelgem
Dangraadtraining Kamawan Karate Jutsu: Thema: Klemtechniek4 ptAct
Do 12
Shodan Shiken Jiu Jitsuschool Magda De Sutter2 ptPas
Vr 1319:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Za 1410:30-12:00Sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1509:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stijltechnische Training Tai Jutsu Prof Pieters: Open voor andere stijlen. unformatisering vd de kyugraden.4 ptAct
Zo 1510:00-11:30Sportpark Joris Verhaegen
Industriepark 3
2235 Hulshout
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Zo 1512:00 - ???Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Kadervorming: Toelatingsproef VTS Initiator
Inschrijvingsformulier
nvt
Di 1720:30 - ???Gemeentelijke Sporthal Keerbergen
Putsebaan 103
3140 Keerbergen
Kadervorming: Toelatingsproef VTS Initiator
Inschrijvingsformulier
nvt
Wo 1820:00 - ???
Runkst
Kadervorming: Toelatingsproef VTS Initiator
Inschrijvingsformulier
nvt
Ma 2318:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu:
Thema : afweer op aanval met slagwapen
Lesgever : Freddy Merket
4 ptAct

Januari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1110:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu4 ptAct
Zo 1209:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1210:00-12:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Za 1810:00-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1908:30-16:00De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Stage RyuKyu Karate Jutsu: Guardians of Ryukyu | The Okinawa Grandmasters Edition

Dit jaar is het een speciale editie waarbij les wordt gegeven door wel vier Okinawaanse grootmeesters!

►GRATIS seminarie + OPEN voor alle stijlen en graden.
AFFICHE


Mogelijkheid tot inschrijven en alle praktische informatie vind je hier:
www.guardians-of-ryukyu.com
4 ptAct
Zo 1909:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stage Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1910:00-12:00Sporthal Runkst
Djef Swennenstraat
3500 Hasselt
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema’s (klein) (2u) + Masterclass E.V. (1u)4 ptAct
Za 25Doorheen de provincie Antwerpen

Initiatie:Ju-Jitsu in de kijker | 25 & 26.01.2020

2e Open Ju-Jitsu Dagen, georganiseerd door ProvCom Antwerpen.
affiche

► Inschrijven als club kan door bijgevoegd deelnameformulier tegen uiterlijk 20 november 2019 per mail aan het secretariaat van het PCA te bezorgen. Na indiening van uw aanvraag ontvangt u een deelnamebevestiging. ► wim.gerda.pauwels@skynet.be.
1 ptAct
Za 2520:00 - ???Feestzaal 't Fortje
Arenaplein 1
2100 Deurne
Nieuwjaarsfeest VJJF | De Gouden Obi 2020

► Inschrijvingen (voor VJJF-leden) + info vind je HIER (Eventbrite)
nvt
Zo 2610:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Wapens4 ptAct
Zo 2610:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2614:00-17:00Rue de Berneau
4600 Visé
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 2919:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct

Februari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 210:00-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 210:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Zo 909:30-12:30Napoleon Annicqstraat 47
9600 Ronse
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (2u) + Worpenkata & Kata E.V. (1u)4 ptAct
Zo 909:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 910:00-12:00Sporthal Scholencampus Beringen
Koolmijnlaan 80
3580 Beringen
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Za 15Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Competitie Nationaal: Belgisch kampioenschap1 ptAct
Za 1510:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 16
Competitie Nationaal: Belgische kampioenschap1 ptAct
Zo 1609:30-12:30
Stage F.V.H. Open systeem: Memorial Van Haesendonck
--- meer info volgt ---
4 ptAct
Ma 1718:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu: Thema: Vuurwapen4 ptAct
Zo 2309:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stage Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 2310:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 2609:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stage Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct

Maart 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 110:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 710:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu4 ptAct
Zo 809:30-12:30Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Shodan Shiken Yoshimi Jiu-Jitsu2 ptPas
Zo 809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Stage Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 810:00-11:30Sledderloweg 98
3600 Genk
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 814:00-17:00Jan De Windtstraat 59
9300 Aalst
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Ma 919:30-21:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Randori (klein)4 ptAct
Za 1410:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 21
Shodan Shiken Kiyoi Jiu-Jitsu: Meer info volgt.2 ptPas
Za 2114:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 2209:30-12:30 Stedelijke Gevechtsporthallen
Ouderdomseweg 3
8970 Poperinge
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema s + Masterclass (3u)4 ptAct
Zo 2210:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2210:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Zo 2910:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Kata4 ptAct

April 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 510:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Shodan Shiken Ito-Okita2 ptPas
Zo 510:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1810:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Za 1813:00-17:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Shodan Shiken Kokodo Ju-Jutsu2 ptPas
Zo 1910:00-11:30
Lubbeek
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1910:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Zo 2609:30-12:30De Rode Loop
Rodeloopstraat 2
2170 Merksem
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Basis/Combinaties (1u) + Randori (1u) + Thema Grond (1u)4 ptAct
Zo 2609:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 2610:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct

Mei 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 310:00-12:00Sporthal De Passant
Aen den Hoorn 12
3440 Zoutleeuw
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata4 ptAct
Zo 310:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 313:00 - ???Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Shodan Shiken De Wit2 ptAct
Do 720:00-21:30Sporthal 't Venneke
Den Geer 21
2180 Ekeren
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Goshin & Kime no kata (1,5)2 ptAct
Za 910:00-12:00Sporthal Houthalen-Oost
Vogelkersstraat 11
3530 Houthalen-Helchteren
Dangraadtraining Sin Ryu4 ptAct
Zo 1010:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Dangraadtraining Ito-Okita4 ptAct
Ma 1118:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu: Thema: Bokstechniek4 ptAct
Ma 1118:30-20:30
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu: Thema: Bokstechniek4 ptAct
Do 1419:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Za 1610:30-12:00Stedelijke sporthal Eeklo
Burgemeester Lionel Pussemierstraat 157
9900 Eeklo
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 1709:30-12:30Gemeentelijk Sportpark “de Hoogt”
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Thema s (2u) + Masterclass (1u)4 ptAct
Zo 1709:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct
Zo 1710:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Zo 2410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Shodan Shiken F.V.H. Open systeem2 ptPas
Zo 2410:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Wo 2719:30-21:30De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Dangraadtraining RyuKyu Karate Jutsu4 ptAct
Zo 3110:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Kata4 ptAct

Juni 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Do 410:00-12:00Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Dangraadtraining F.V.H. Open systeem: Worpenkata & Kata E.V. (1u) + Masterclass E.V. (1u)4 ptAct
Zo 710:30-12:00Sporthal IHAM - Zaal A. Merckx
Bautersemstraat 57
2800 Mechelen
Dangraadtraining De Wit2 ptAct
Zo 714:00-17:00Barloke (Sportloods)
Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Dangraadtraining Yoshimi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 14De Sporthal
Lostraat 48A
2220 Heist-op-den-Berg
Shodan Shiken RyuKyu Karate Jutsu2 ptPas
Zo 1410:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Shodan Shiken Asahi Ryu JuJutsu2 ptPas
Zo 1410:00-11:30
Fauvillers
Dangraadtraining Kokodo Ju-Jutsu: Thema: Kata2 ptAct
Zo 1410:00-12:00Anselmostraat 68
2018 Antwerpen
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2110:00-12:00Turnzaal St. Jozefschool
Winkelstap 108
2170 Merksem
Dangraadtraining Kiyoi Jiu-Jitsu4 ptAct
Zo 2110:30-12:00Sportcentrum
Spuikomlaan 21
8450 Bredene
Dangraadtraining Goshin Jitsu Guruma Ryu2 ptAct
Za 2710:00-12:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Shodan Shiken Kobo Itschi Ryu2 ptPas
Zo 2809:30-11:30Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Dangraadtraining Tai Jutsu Prof Pieters4 ptAct

September 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 1310:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Dangraadtraining Ito-Okita4 ptAct
Ma 1418:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu: Thema: Slagwapen4 ptAct

Oktober 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 11Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Shodan Shiken Ito-Okita2 ptPas
Zo 1110:00-12:00Stadshal (kleine zaal)
Sportlaan 1
3400 Landen
Dangraadtraining Ito-Okita4 ptAct
Zo 2510:00-12:00ASAHI Dojo
Vrije Basisschool
Celestijnenlaan 46
3001 Heverlee
Dangraadtraining Asahi Ryu JuJutsu: Ne Waza4 ptAct

November 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 810:00-13:00Judozaal
Meerminnendam
9120 Beveren-Waas
Shodan Shiken Tai Jutsu Prof Pieters2 ptPas
Ma 2318:30-20:30Achiel Van Ackersquare 1
8370 Blankenberge
Dangraadtraining Kobo Itschi Ryu: Thema: Mes4 ptAct